0
0,00 
Mini Cart
  • Empty cart

    No products in the cart.

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów Koszalin

Ceny materiałów do oklejania pojazdów na prostych powierzchniach

Rodzaj materiałuCena za 1 m2
Folia OWV perforowana EKONOMICZNA85 zł
Folia z nadrukiem pełnokolorowym135 zł
Folia z nadrukiem pełnokolorowym plus laminat w płynie145 zł
Folia plotowana z dostępnej palety kolorów (1 kolor)115 zł
Folia plotowana z dostępnej palety kolorów (2 kolor)155 zł
Folia plotowana z dostępnej palety kolorów (3 kolor)185 zł

Oklejanie  wg indywidualnej kalkulacji

Reklama na magnesie

Rodzaj maty magnetycznejcena maty z oklejeniem folią z zadrukiemfolią z zadrukiem w kształt 1 mb prostokąt lub kwadrat 1 mb
MATA 0,7 mm135 zł netto1115 zł netto

 

Oklejanie auta — Koszalin

Reklama na autach jest jedną z najbardziej skutecznych form promocji biznesu. Wybierając dostawcę takiej usługi, warto postawić na współpracę z doświadczoną firmą. W drukarni Drukland.pl z siedzibą w Świeszynie koło Koszalina oferujemy naszym Klientom profesjonalne oklejanie samochodów różnymi rodzajami folii, a także matami magnetycznymi. Mamy atrakcyjny, przejrzysty cennik. W przypadku większych zleceń proponujemy indywidualną kalkulację kosztów usługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Planujesz oklejanie samochodu firmowego? Postaw na współpracę z Drukland.pl

Doskonale wiemy, że reklama wizualna ma ogromną moc. Od doboru odpowiednich kolorów czy wielkości liter zależy nie tylko jej estetyka, ale też to, czy zostanie zapamiętana przez potencjalnego odbiorcę. Co więcej — warto, aby był trwała. Niechlujnie naklejone, postrzępione kształty z pewnością nie świadczą dobrze o wykonawcy ani nie zachęcają Twoich Klientów do skorzystania z usług. Dlatego też korzystamy z materiałów najwyższej jakości i starannie podchodzimy do każdego zlecenia, aby osiągnąć doskonały efekt prac.

Profesjonalne oklejanie samochodów dla firm oraz Klientów indywidualnych z Koszalina i innych miast

Dysponujemy dużym zapleczem maszynowym, dzięki któremu możemy tworzyć grafiki przeznaczone do oklejania najróżniejszych aut. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, dlatego zbudowaliśmy atrakcyjny cennik, w którym przedstawiliśmy zarówno wersje oklejania samochodów folią perforowaną OWV ekonomiczną, jak i plotowaną w 3 kolorach lub folią pełnokolorową z dodatkowym nałożeniem warstwy laminatu w płynie, co znacząco przedłuża jej trwałość.

Zaufaj specjalistom od oklejania samochodów folią!

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi oklejania samochodu folią zapraszamy do kontaktu. Z chęcią wykonamy dla Ciebie odpowiedni projekt, a także zaproponujemy atrakcyjną cenę jego realizacji. Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń — jesteśmy do twojej dyspozycji.

Nowoczesne, kompleksowe i trwałe oklejanie auta: Koszalin

Oklejone folią auto nie tylko efektownie wygląda, ale jest również świetnym nośnikiem informacji o Twojej firmie. Właśnie dlatego warto zadbać, aby firma, która podejmie się realizacji takiego zlecenia, miała niezbędne doświadczenie, korzystała z wysokiej jakości materiałów, jak również wykonywała usługę dokładnie. Naszym Klientom z Koszalina oferujemy kompleksowe oklejanie samochodów z wykorzystaniem najnowszych metod. Dzięki temu możesz mieć pewność, że efekt będzie naprawdę estetyczny i długotrwały.

Rozważasz oklejanie samochodu? Wybierz sprawdzonych specjalistów — firmę Drukland.pl

Niezależnie od tego, czy masz pomysł na reklamę na aucie, czy oklejanie samochodu pozostawiasz w 100% nam — od etapu projektu aż po naniesienie folii — na pewno pomożemy. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, dzięki czemu nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do owocnej współpracy.