Roll-upy

Roll Up Koszalin

Prowadzisz firmę w okolicach Koszalina i szukasz praktycznych sposobów na skuteczną reklamę? Zastanawiasz się nad inwestycją w produkty, które zwrócą uwagę potencjalnego klienta? A może bierzesz udział w targach, dlatego potrzebujesz stojaków z personalizowanym nadrukiem? Jako drukarnia z wieloletnim doświadczeniem w branży wykonujemy produkty typu roll-up, czyli właśnie stojaki. Tworzymy je na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że zakupiony przez Ciebie towar będzie zawierał informacje związane wyłącznie z Twoją działalnością. Na takim banerze możemy umieścić logo, ofertę promocyjną bądź jakikolwiek nadruk wskazany przez Ciebie. Jest to świetny sposób na wzbudzenie zainteresowania klienta, a także wypromowanie poszczególnej usługi.

Nowoczesna grafika na roll-upie — oferta dla Klientów z okolic Koszalina

Banery reklamowe są nieodłącznym elementem działań marketingowych większości firm. Warto jednak nieco rozszerzyć swoje metody reklamowe, aby zwiększyć grono osób zainteresowanych Twoją usługą. Stojaki typu roll-up są świetną alternatywą dla zwykłych plakatów — umieszczona na takim stelażu plansza o wielkości 100 cm x 200 cm bez wątpienia przyciągnie spojrzenia przechodniów czy uczestników warsztatów, targów albo szkoleń branżowych. Oferujemy nowoczesne, bardzo praktyczne rollupy, które możesz bez problemu przenieść w odpowiednie miejsce, dzięki czemu doskonale nadają się jako pomocniczy gadżet na kursach, prezentacjach, akcjach społecznych i nie tylko.

Praktyczny roll-up na miarę Twoich oczekiwań

Rollupy to rewelacyjne produkty, które pozwolą Ci dotrzeć do szerszej grupy klientów. Mogą być również wykorzystywane do celów promocyjnych jako baner informacyjny. W naszej ofercie znajdziesz stabilne stojaki wyposażone w planszę reklamową stworzoną zgodnie z Twoim projektem, kasetę z mechanizmem rolującym oraz listwę zaciskową. Dzięki designerskim grafikom, a także informacjom zawartym na planszy rollupy nadają się do prezentacji produktów, usług, ale też podnoszą renomę danego przedsiębiorstwa.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktów typu rollup i mieszkasz w okolicach Koszalina skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Roll-upy w Koszalinie — sposób na budowanie wizerunku marki

Rollupy najczęściej wykorzystywane są podczas różnego rodzaju targów branżowych, konferencji, kampanii społecznych czy akcji promocyjnych. Pomagają one jednak nie tylko w przyciąganiu potencjalnych klientów, ale również w budowaniu rozpoznawalności marki. Dzięki przemyślanemu projektowi oraz profesjonalnemu wykonaniu przez specjalistów z naszej drukarni w pobliżu Koszalina rollupy zapadną w pamięć konsumentom, co znacznie zwiększy szansę, że skorzystają oni z oferty Twojej firmy w przyszłości.

Profesjonalne wykonywanie roll-upów

Wykonamy dla Twojej firmy estetyczny rollup, który będzie zwracał uwagę niebanalnym projektem pomocnym w kreowaniu pozytywnego wizerunki marki. Zapewniamy znakomitą jakość nadruku zgodnego z indywidualnym pomysłem Klienta — gwarantuje ona materiałom tego rodzaju doskonałe oddanie kolorów, a także ich trwałość. Szukasz sprawdzonej drukarni w pobliżu Koszalina? Zachęcamy do kontaktu!

Wyświetlanie jednego wyniku