Tablice reklamowe

Tablice reklamowe Koszalin

Każdy lokalny biznes musi być łatwy do znalezienia przez klientów, którzy pierwszy raz decydują się skorzystać z Twojej oferty. Niezależnie od tego, czy prowadzisz salon fryzjerski, restaurację, pogotowie krawieckie, serwis AGD, kwiaciarnię, cukiernię, gabinet kosmetyczny, skup złomu, klub fitness, przychodnię weterynaryjną, szkołę językową czy inny punkt usługowy albo handlowy, potrzebujesz odpowiedniej oprawy, która spełnia kilka funkcji. Sprawdź, dlaczego tak ważne jest zamontowanie nad drzwiami tablicy reklamowej!

Szerokie zastosowanie tablic reklamowych

Dostępne w naszej ofercie tablice reklamowe to jedne z podstawowych narzędzi reklamy zewnętrznej, która jednocześnie pozwala znaleźć Twoją firmę. Wiele osób poszukuje rozmaitych usług w internecie, a następnie decyduje się odwiedzić wybrany punkt. Pierwsza wizyta w nowym miejscu może okazać się wyjątkowo trudna, jeśli Twój sklep, serwis czy salon nie ma żadnych oznaczeń przy wejściu. Pozwól swoim klientom znaleźć i trafić do Ciebie bez najmniejszego problemu — dbaj o detale, które składają się na wizerunek marki. Oferowane przez nas tablice reklamowe to także świetny sposób na organizację infrastruktury miejskiej, bo mogą pełnić również funkcję informacyjną, wskazując kierunki i linie autobusowe albo potencjalne objazdy na czas remontów dróg. Przekonaj się, jak jeszcze możesz wykorzystać te uniwersalne materiały!

Projekt i realizacja tablic reklamowych

Oferujemy 3 warianty projektu oraz wykonania tablic reklamowych:

  • szyld na białej płycie z dibondu (możliwość oklejenia maksymalnie 3 kolorami),
  • szyld na czarnej płycie z dibondu (także możliwość oklejenia 3 kolorami),
  • tablica na płycie z PCV (wydruk na folii błyszczącej albo matowej + oklejenie).

Zastanawiasz się, jak przyciągnąć klientów do nowo otwartego punktu usługowego, sklepu albo lokalu gastronomicznego w Koszalinie? A może potrzebujesz szyldu o innym przeznaczeniu? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektowania i wykonawstwa nowoczesnych tablic reklamowych.

Szyldy, czyli tablice reklamowe — Koszalin

Odpowiednie oznaczenie sklepu, warsztatu albo punktu usługowego to pierwszy krok do tego, aby zdobyć zainteresowanie klienta. Umieszczone nad drzwiami wejściowymi tablice reklamowe, czyli szyldy nie tylko przyciągają osoby potencjalnie zainteresowane Twoją ofertą, ale też informują przechodniów o rodzajach usług, jakie proponujesz. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana tablica reklamowa to wizytówka każdej firmy, dlatego warto polecić jej wykonane profesjonalistom. DRUK LAND to firma z okolic Koszalina zajmująca się szeroko pojętą poligrafią reklamową. Przygotowujemy projekty tablic oraz wykonujemy je na specjalnie do tego przeznaczonych materiałach. Taka tablica jest nie tylko odporna na działanie nadmiernego słońca, wiatru czy silnych opadów, ale również wyróżnia się doskonałą wytrzymałością.

Dlaczego warto zainwestować w tablicę reklamową?

Każda firma ma swoją siedzibę, którą warto oznaczyć na mapie miasta. Szyldy, czyli tablice reklamowe to świetny sposób na to, aby poinformować swoich klientów o tym, gdzie dokładnie znajduje się Twoja firma. Dobrze zaprojektowany szyld to taki, który wskazuje klientowi rodzaj świadczonych przez Ciebie usług. Polecamy więc skorzystanie z oferty profesjonalnej drukarni. Przygotujemy dla Ciebie nowoczesne, odporne na ścieranie i blaknięcie tablice reklamowe. Jeśli prowadzisz własną działalność w Koszalinie lub niedalekich okolicach, koniecznie zgłoś się do nas. Stworzymy indywidualny projekt szyldu zachęcający przechodniów do skorzystania z Twoich usług. Możemy również zająć się drukiem wielkoformatowym — zapraszamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3