Etykiety serwisowe

Etykiety serwisowe Koszalin

Każdy kierowca powinien pamiętać o regularnej wymianie płynów eksploatacyjnych samochodu, a także zużytych filtrów wewnątrz pojazdu. Z tego powodu wiele warsztatów samochodowych po przeprowadzonych pracach umieszcza na poszczególnych komponentach auta specjalne naklejki zawierające najważniejsze informacje takie jak data wymiany oleju, termin następnej wizyty w serwisie czy marka zastosowanego płynu. Takie etykiety serwisowe przygotowujemy zaś w naszej firmie niedaleko Koszalina.

Etykiety serwisowe dla warsztatów samochodowych z drukarni w pobliżu Koszalina

W naszej drukarni koło Koszalina oferujemy projektowanie oraz drukowanie etykiet serwisowych przeznaczonych przede wszystkim dla warsztatów samochodowych. Proponowane wyroby cechują się znakomitą trwałością i pozwalają na umieszczenie najistotniejszych danych dotyczących pojazdu, w tym:

  • datę przeprowadzonych prac,
  • przebieg samochodu,
  • marka i rodzaj zastosowanego oleju,
  • zakres wykonanych prac,
  • terminy następnej wizyty.

Na naszych etykietach serwisowych przewidzieliśmy również miejsce przeznaczone na uwagi dodatkowe serwisanta.

Samoprzylepne etykiety serwisowe — Koszalin i okolice

Jako specjaliści w branży wiemy, że oczekiwania naszych Klientów bywają różnorodne. Z tego powodu oferta przygotowywania etykiet serwisowych obejmuje produkty w różnych wariantach. Znaleźć tu można wyroby wykonywane na materiałach samoprzylepnych do wyboru — na folii lub papierze. Co więcej, zapewniamy możliwość wydrukowania etykiet z logo firmy i jej danymi kontaktowymi, co stanowi doskonały sposób na promocję biznesu wśród klientów.

Trwałe etykiety serwisowe drukowane na folii lub papierze

Do wykonywania etykiet serwisowych wykorzystujemy niezawodne, sprawdzone metody, co zapewnia nadrukom znakomitą trwałość i odporność na różnorodne czynniki. Dbamy też o estetykę produktów, które są dostępne w standardowym rozmiarze 59 x 90 mm. Jeśli zatem prowadzisz warsztat samochodowy w Koszalinie albo okolicach i szukasz firmy zajmującej się przygotowywaniem etykiet tego rodzaju, serdecznie zapraszamy do współpracy!

Etykiety serwisowe

Etykiety serwisowe to nie tylko przydane akcesorium ułatwiające zadbanie o stan techniczny pojazdu, ale także niezwykle praktyczne oznaczenie, które nie ulega zniszczeniu czy wyblaknięciu. Metody drukowania na folii lub papierze gwarantują uniwersalność produktu, a tym samym zwiększają zakres możliwego wykorzystania przez mechaników samochodowych i nie tylko. Dzięki samoprzylepnej warstwie kleju etykiety serwisowe można przykleić na elementach plastikowych, okablowaniu oraz wielu innych częściach.

Etykiety — Koszalin

Oferujemy etykiety w kilku wariantach do wyboru. Oprócz materiału, na którym drukujemy (do wyboru papier lub folia), proponujemy naszym Klientom możliwość wykonania etykiety serwisowej z logiem firmy. To doskonały sposób na przypomnienie kierowcy, u kogo zmieniał olej lub wykonywał prace naprawcze, a tym samym zachęta do powrotu i ponownego skorzystania z usług. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Koszalina oraz okolic do kontaktu i składania zamówień.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4