0
0,00 
Mini Cart
  • Empty cart

    No products in the cart.

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy Koszalin

Folia Biała55zł netto m2
Folia One Vision59zł netto m2
Folia Trasparenta65zł netto m2
Folia Szroniona69zł netto m2
Baner49zł netto m2
Canvas75zł netto m2
Roll-up65zł netto m2

Oklejanie foli na płycie PCV – cena jak za  m2 wydruku

Wydruki wielkoformatowe — Koszalin

Wydruki wielkoformatowe są wykorzystywane w wielu dziedzinach i branżach, ze szczególnym naciskiem na reklamę i marketing. Druk tego typu nie ogranicza się jedynie do nanoszenia wzorów na bardzo duże arkusze papieru, ale także na materiały tekstylne. Właśnie dlatego z tej usługi korzystają nie tylko osoby, chcące promować swój produkt na wysokościowych bilbordach, ale również wielu innych. Do mniej oczywistych przykładów druku wielkoformatowego należą osłony materiałowe na rusztowania, plandeki montowane na naczepach czy zabezpieczenia witryn w remontowanych lokalach centrów handlowych. Jeśli szukasz drukarni w Koszalinie podejmującej się tego typu zleceń — zapoznaj się z naszą ofertą.

Drukarnia wielkoformatowa — Koszalin

Druk wielkoformatowy w naszej drukarni zamówisz na takich nośnikach, jak banery, folie transparentne, roll-upy oraz wielu innych. Tak bogata oferta pozwala nam obsługiwać wiele projektów, nawet tych najbardziej wymagających. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się możliwość tworzenia dużych grafik na płótnie dzięki metodzie Canvas. Dzięki temu obsługujemy nie tylko firmy, ale także Klientów indywidualnych z Koszalina oraz okolic, którzy chcą wykonać dekoracje ścienne do domów lub mieszkań.

Druk wielkoformatowy — Koszalin

Dysponujemy niezwykle zaawansowanym i nowoczesnym parkiem maszynowym, dlatego druk wielkoformatowy, który oferujemy, jest niezwykle precyzyjny i wyraźny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu ciągle udoskonalamy technologie stosowane do nanoszenia nadruków. Usługi, które realizujemy, charakteryzuje nie tylko trwałość, ale także — przez indywidualne podejście do każdego zlecenia — wysoka jakość podłoża dobranego tak, aby dokładnie odzwierciedlić zamysł Klienta i dopasować do potrzeb.

Wydruki wielkoformatowe w okolicach Koszalina — zaufaj doświadczeniu

Od wielu lat oferujemy Klientom z okolic Koszalina wydruki wielkoformatowe. Doskonałe przygotowanie naszych pracowników, a także doświadczenie związane z długą praktyką sprawiają, że cieszymy się uznaniem zarówno Zleceniodawców biznesowych, jak i indywidualnych. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży eventowej, agencjami marketingowymi oraz wieloma innymi przedsiębiorstwami, które swoje sukcesy opierają na widoczności marki w przestrzeni publicznej. Jeśli chcesz poznać szczegóły wyceny — skontaktuj się z nami.